Časovi Arapskog jezika u Gimnaziji SSST

Arapski jezik

Gimnazija Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology ( SSST) pored toga što se nastava odvija na engleskom jeziku te je on i obavezni predmet, učenicima nudi mogućnost učenja njemačkog jezika kroz redovnu i obaveznu nastavu. S obzirom na to da je određeni broj učenika iskazao interesovanje za učenjem arapskog jezika, odlučili smo organizirati časove svakog četvrtka. Profesorica arapskog jezika Merjem Mekić će svake sedmice u učionici nove zgrade Gimnazije SSST, Bistrik broj 7, voditi nastavu za zainteresirane učenike, uz pažljivo izabrane programe i bogat nastavni materijal uz veliku dozu ljubavi prema ovom poslu.

Svi učenici koji se nisu prijavili a htjeli bi, pozivamo ih da to urade putem email adrese gimnazija@gssst.edu.ba

” Bogati smo onoliko, koliko jezika govorimo ”